• خط ویژه موسسه09127638852
  • ایمیل موسسهinfomoslemi531@gmail.com
  • ساعت کاریاز 8 صبح تا 17 عصر

درباره ی موسسه حقوقی میلاد عدالت

شبکه های اجتماعی ما

موسسه حقوقی میلاد عدالت

به شماره ثبت ۱۶۵۶۰ با مدیریت دکتر علی مسلمی وکیل پایه یک دادگستری تهران از سال ۱۳۸۳ شروع به کار کرده وپس از سالیان سال تجربه و مهارت به همراه گروهی از وکلای پایه یک دادگستری پاک دست و متبحر آقا و خانم مفتخریم کلیه دعاوی خانوادگی شما را پس از ارزیابی میزان موفقیت شما در محاکم با در نظر گرفتن شرافت شغلی و رعایت موازین شرعی و قانونی به سرانجام برسانیم. خدمات این موسسه شامل وکالت تخصصی دعاوی خانواده در زمینه طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوجه، طلاق به درخواست زوج، حضانت فرزندان، نفقه ، مهریه و مطالبه آن، تمکین و نشوز و سایر موضوعات در تهران و سایر استان ها می باشد.

ویژگی های وکلای موسسه

  1. وکلای موسسه ما همگی از وکلای پایه یک دادگستری و دارای تحصیلات ارشد و دکترای حقوق بوده و تخصص، مهارت و تجربه لازم را برای طرح و پیگیری پرونده شما از ابتدای موضوع تا اجرای کامل احکام صادره را دارند.
  2. وکلای موسسه و مدیریت آن با دارا بودن پانزده سال سابقه کار و تحصیلات دکتری دارای مهارت حرفه ای در مذاکره و حل و فصل دعاوی ابتدا از طریق صلح و سازش درصدد انجام پرونده با حضور موکلین می باشند. این امر موجب صرفه جویی در هزینه های مالی و جلوگیری از اتلاف زمان و پیشگیری از انواع آسیب های اجتماعی و روانی حاصل از رفت و آمد های طولانی و روانفرسا در محیطهای دادگاهی می شود.
  3. وکلای ما در راستای حفظ شرافت شغلی و پایبندی به سوگند وکالت خویش به هنگام اخذ پروانه وکالت و رعایت حرمت انسانی و اجتماعی و حریم شخصی شما محرم کلیه اسرار و اطلاعات پرونده و اطلاعات شخصی شما بوده و این مهم را به عنوان پروتکل اخلاقی فیمابین وکیل و موکل پیش رو قرار داده است. این موضوع علیرغم سادگی آن دارای آثار فراوان اخلاقی و حقوقی خواهد بود.
  4. وکلای متبحر و کاردان ما پس از عدم حصول سازش طرفین و ارزیابی میزان موفقیت، پرونده شما را در مراجع قضایی صالح مطرح می کنند و از بدو طرح دعوا تا زمان اجرای حکم، پیگیر بوده به گونه ای که عدم حضور شما در مرجع قضایی خللی به رسیدگی وارد نکند مگر اینکه حضور شما در یکی از جلسات بنا به تصمیم قاضی محترم دادگاه، الزامی باشد که آن هم در مواقع ضروری و استثنایی و به حداکثر یک جلسه محدود خواهد شد.
عکس مدیر مجموعه